Ichiyo is Japans en betekent één blad.
En Blad is dan ook het belangrijkste onderdeel in de schikking die Jeroen Vermaas voor ons bedacht heeft.
Jeroen heeft voor ons een schikking bedacht van pitriet en blad. Groot blad, zoals Anturium blad, Fatsia blad en Monstera, maar ook Eucalyptus.
Eerst probeer je een 3D figuur van pitriet te maken en hier doorheen moeten deze grote bladeren gekomen. Je kan ze krullen en vaststeken met houten prikkertjes, maar ze ook om het pitriet krullen. Je kan zowel met de voorkant als de achterkant van het blad werken. Jeroen legt alles duidelijk uit, maar het is toch een heel gevecht met pitriet en al of niet opgerold blad.
Gelukkig loopt Jeroen voortdurend rond om iedereen op het goede spoor te houden.
Het is weer verbazend hoe met dezelfde instructies en materialen, zoveel totaal verschillende schikkingen worden gemaakt, allemaal met hun eigen kenmerken van lijn en vorm.
Jeroen Vermaas heel veel dank voor je inspirerende workshop.






















