Object Rotterdam, februari 2018

OBJECT ROTTERDAM FEBRUARI 2018

Object Rotterdam is een jaarlijks platform waar kleinschalige edities en unieke stukken van bekende en opkomende kunstenaars werkend in verschillende ontwerp-disciplines en met verscheidene materialen worden getoond. www.objectrotterdam.com. Een evenement voor verzamelaars, ontwerpprofessionals en mensen met interesse in ontwerp en aparte producten. Dit jaar waren er meer dan 90 stands en kunstenaars aanwezig. Vooral veel jongere mensen bezochten dit evenement.
Irene Kho, Ohara School, werd benaderd door Studio Klei, een startend bedrijfje van 2 jonge kunstenaressen die vazen van keramiek ontwerpen en maken. www.studioklei.com
Ze zochten naar een manier om hun objecten beter te presenteren en ze dachten dat Ikebana een prachtig zou zijn die goed bij hun vazen past.

Irene heeft voor al hun vazen Ikebanastukken gemaakt. De vazen met de schikkingen kregen dan ook veel aandacht.
Er was veel belangstelling. Zie de foto´s hieronder.

 

© Copyright 2017